Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры
Жилплощадь 141 м2
Полезная площадь 141 м2
Площадь участка 221 m²
Рынок первоначальный
Количество комнат Четыре
Год постройки Две тысячи двадцать пять
Тип установки рядовой
Количество этажей здания Один
Стройматериал кирпич
Отопление газовые
Цена за м2 5303.03 zł
вода
Количество 0 штук
Kontakt: Kryspin Klimek
NOWE OSIEDLE STOKROTKI w Knurowie / 20 domów
HER-GUM s.c. Zabrze - DOŚWIADCZENIE i WIARYGODNOŚĆ
WYSOKI STANDARD w CENIE !!! : ROLETY parter i piętro na pilota + okno tarasowe SMART-SLIDE + instalacja pod REKUPERATOR z odzyskiem ciepła
U nas DZIEŃ OTWARTY trwa przez cały rok!
Umów się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie:-)
BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA.pl
0% PROWIZJI
0% PODATKU PCC
0zł DORADZTWO KREDYTOWE
Oferujemy do sprzedaży 20 domów w zabudowie szeregowej w cichej ,spokojnej dzielnicy Knurowa ul. Stokrotki i Wolności. Osiedle zlokalizowane na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, wszystkie domy ze sporym ogródkiem i stanowiskiem garażowym.
Doskonała komunikacja z miastami aglomeracji śląskiej zapewnia bliskość autostrady A1 i A4.
Przedstawiona oferta dotyczy segmentu środkowego o powierzchni 141,24m2 z działką o powierzchni od 221m2 w stanie surowym zamkniętym z elewacją, wszystkimi mediami i udziałem w drodze osiedlowej w promocyjnej cenie 749.000zł + koszt wykończenia do stanu deweloperskiego od 112,000zł (bez uzbrojenia kotłowni i rekuperatora)
Segmenty zewnętrzne w cenie 849.000zł + koszt wykończenia do stanu deweloperskiego od 112,000zł (bez uzbrojenia kotłowni i rekuperatora)
Parter (72,1m2) : przestronna strefa dzienna około 36m2 składająca się z salonu z bezpośrednim wyjściem na taras/ogród oraz kuchni z jadalnią. Dodatkowo na parterze zlokalizowano łazienkę ,komunikację 11,8m2, pomieszczenie techniczne/kotłownię 2,9m2 oraz garaż jednostanowiskowy 19,84m2.
Piętro (69,14m2) : 3 sypialnie o powierzchni :16,6m2; 14,4m2; 11,1m2, garderobę 6,1m2 ,komunikację 9,5m2 i łazienkę 11,5m2.
Podstawowa cena zakupu segmentu środkowego 749,000zł obejmuje :
1.Działka i uzbrojenie:
- przyłącze energetyczne,
- przyłącze wody,
- przyłącze gazowe,
- przyłącze kanalizacyjne,
- kanalizacja deszczowa (wg wymogów PWiK)
- światłowód
- ogrodzenie: z trzech stron od strony ogrodu, panele zgrzewane w kolorze grafit wraz z podmurówką prefabrykowaną
- teren wokół domu: wyrównany
- miejsce postojowe przed domem i podejście do domu wybrukowane : kostka betonowa
- udział 1/20 w części działek zawierających tereny wewnętrzne osiedla , droga wewnętrzna utwardzona
2.Dom w stanie surowym zamkniętym, zakres:
- płyta fundamentowa + izolacje
- ściany nośne zewnętrzne z pustaków ceramicznych gr. 25 cm
- dylatacja pomiędzy wszystkimi segmentami
- stropy żelbetowe (bez schodów żelbetowych)
- ocieplenie ścian styropianem grafitowym gr. 20cm + tynk silikonowy