1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Силезское
  4. Мысловице

Dom, Mysłowice, Brzęczkowice, 138 m²

#товара: 17670144961

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 138 м2

Полезная площадь 138 м2

Площадь участка 300 м2

Рынок первоначальный

Количество комнат Четыре

Год постройки 2024 год

Тип установки рядовой

Количество этажей здания Два

Стройматериал пустотелый кирпич

Состояние здания для отделки

Отопление пол

Цена за м2 7239.13 zł

Форма собственности собственность

Канализация городской

Ванная комната и туалет раз

Подъездная дорога закаленная

Парковочное место гараж

Дополнительная площадь терраса

СМИ ток

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Mysłowice, Brzęczkowice, 138 m²

    Ogłoszeniodawca: Kawka Nieruchomości

    Kontakt: Karol Kawka

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: własność
    • Tytuł ogłoszenia: Nowe nowoczesne osiedle na skraju lasu!
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 1106-2
    • Ulica: Kolejowa
    • Pow. działki: 300.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 138.00 m²
    • Liczba pięter: 2
    • Liczba poziomów mieszkania: 2
    • Pokoje: 4
    • Liczba łazienek: 2
    • Liczba sypialni: 3
    • Czy łazienka z WC: Razem
    • Typ rynku: Pierwotny
    • Taras: Tak

    Budynek

    • Rok budowy: 2024

• miejsca parkingowe (garaż)

    UWAGA PROMOCJA- NOWA NIŻSZA CENA 1 035 000 zł >-- 999 000 zł+ klimatyzacja gratis dla wszystkich klientów, którzy kupią budynek do końca 2025 roku.

    NABYWCA ZWOLNIONY JEST Z PODATKU OD CZYNNOŚCI CYWILNO- PRAWNYCH.

    0 % PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI !

    TYLKO U NAS!

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo- budowanego nowoczesnego osiedla 7 domów (5 w zabudowie szeregowej, 2 w zabudowie bliźniaczej).

    Inwestycja znajduje się na skraju lasu przy ul. Kolejowej w Mysłowicach (Brzęczkowicach).

    Domy realizowane według indywidualnego projektu.

    Segmenty zlokalizowane są na działkach o powierzchni od 284-584m2.

    Dojazd do posesji stanowić będzie utwardzona droga osiedlowa.

    Lokalizacja zapewnia doskonałą infrastrukturę - centrum handlowe (Brzęczki Park),sklepy i markety, kościół, szkoły, przedszkole. W okolicy występuje duży las i bardzo dużo zieleni.

    Osiedle znajduje się w idealnej lokalizacji, bliskość drogi ekspresowej S1 oraz autostrady A4 zapewnia świetnie skomunikowane z centrami największych miast w aglomeracji śląskiej. Dojazd do centrum Katowic zajmuje zaledwie 10-15 minut.

    Na parterze każdego z budynków znajdziemy przestronny salon z wyjściem na taras (drzwi przesuwne), kuchnię, łazienkę/ubikacje, wiatrołap oraz garaż.

    Na piętrze znajdują się 3 ustawne sypialnie (jedna z dużą praktyczną garderobą), łazienka i pralnia. Domy zrealizowano w technologii tradycyjnej, przy użyciu najwyższej jakości materiałów.

    Domy będą wykończone elewacją zewnętrzną, ocieplone styropianem o grubości 20cm z tynkiem silikonowym.