1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Małopolskie
  4. Горлицкий

Dom, Łużna, Łużna, Gorlicki, 120 m²

#товара: 18263360520

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 120 м2

Полезная площадь 120 м2

Площадь участка 14700 m²

Рынок вторично

Количество комнат Три

Год постройки Одна тысяча девятьсот восемьдесят один

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Один

Стройматериал кирпич

Цена за м2 5325 zł

Форма собственности собственность

Канализация выгребная яма

Подъездная дорога асфальт или бетон

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Łużna, Łużna, Gorlicki, 120 m²

    Ogłoszeniodawca: KNC Nieruchomości Gorlice

    Kontakt: Kinga Worytko

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: WŁASNOŚĆ
    • Dostępne od: 2026-01-22
    • Tytuł ogłoszenia: Dom w Łużnej 639 000 zł
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 218/6152/ODS
    • Pow. działki: 14700.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 120.00 m²
    • Liczba pięter: 1
    • Pokoje: 3
    • Typ rynku: Wtórny

    Budynek

    • Rok budowy: 1981
    • Materiał budowlany: wolnostojący
    • Materiał budowlany: cegła
    • Stan budynku: bardzo dobry

    Media

    • kanalizacja (szambo)

    Udogodnienia

    • dostęp do drogi (asfaltowa/betonowa)

    Na sprzedaż oferujemy wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 120 m², położony w miejscowości Łużna (gmina Łużna, powiat gorlicki). Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 1,47 ha, co daje ogromne możliwości aranżacyjne, rekreacyjne lub rolnicze.

     Rozkład pomieszczeń

    Parter:

    przestronny salon

    2 sypialnie

    kuchnia z jadalnią

    łazienka

    Dom został wybudowany w 1981 roku z pustaka i jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Przeszedł termomodernizację, posiada nową elewację i jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

    Dom jest częściowo podpiwniczony w piwnicy znajduje się kotłownia, dodatkowa kuchnia oraz pomieszczenie gospodarcze, a na działce zlokalizowany jest budynek gospodarczy o powierzchni około 80 m², który może pełnić funkcję garażu, warsztatu lub zaplecza pod działalność rolniczą; nieruchomość posiada ogrzewanie węglowo-drzewne, dostęp do prądu, wody oraz internet światłowodowego, okna PCV i dach kryty blachą, położona jest w cichej i zielonej okolicy z pięknym widokiem na pola, lasy i góry, z dojazdem drogą asfaltową oraz prywatną drogą utwardzoną, a w odległości około 2 km znajduje się centrum Łużnej z pełną infrastrukturą obejmującą szkołę, przedszkole, żłobek, ośrodek zdrowia, urząd gminy, bank, aptekę, stację paliw oraz liczne sklepy.