1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Выхино
  4. Pow. каменский

Dom, Wolin, Wolin, Kamieński, 221 m²

#товара: 18376070296

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 221 m²

Полезная площадь 221 m²

Площадь участка 538 m²

Рынок вторично

Количество комнат Шесть

Год постройки Одна тысяча девятьсот семьдесят

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Два

Стройматериал блоки

Цена за м2 3281.8 zł

Форма собственности собственность

Подъездная дорога закаленная

Забор сетка

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Wolin, Wolin, Kamieński, 221 m²

    Ogłoszeniodawca: Administer Polska

    Kontakt: Biuro Syndyka Anny Malek

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: własność
    • Tytuł ogłoszenia: Syndyk sprzeda dwa domy jednorodzinne
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 580
    • Ulica: Mieszka I
    • Pow. działki: 538.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 221.22 m²
    • Liczba pięter: 2
    • Liczba poziomów mieszkania: 2
    • Pokoje: 6
    • Liczba łazienek: 2
    • Typ rynku: Wtórny
    • Taras: Nie
    • Czy przy mieszkaniu jest ogródek: Nie
    • Loggia: Nie

    Budynek

    • Rok budowy: 1970
    • Materiał budowlany: wolnostojący
    • Materiał budowlany: bloczki
    • Stan budynku: dobry

    Udogodnienia

    • dostęp do drogi (utwardzona)
    • ogrodzenie (siatka)

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej sprzeda z wolnej ręki mienie w postaci prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej w Wolinie przy ul. Mieszka I 7, działki ewidencyjne nr 213/7 i 213/29 o łącznej powierzchni 0,0538 ha, dla której Sąd Rejonowy w Kamieniu Pomorskim IV Wydział Ksiąg wieczystych prowadzi księgę wieczystą numer SZ1K/00005627/1, za najwyższą zaoferowaną cenę nie niższą niż wartości oszacowania, to jest za kwotę 726.000 zł (siedemset dwadzieścia sześć tysięcy złotych).

    Częścią składową nieruchomości gruntowej jest budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o dwóch kondygnacjach nadziemnych i użytkowym poddaszu, a także budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, niepodpiwniczony o jednej kondygnacji nadziemnej i użytkowym poddaszu. Budynki mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej 221,22 m2. Na działce gruntu posadowiony jest również budynek gospodarczy, który wykracza poza granice działki gruntu.

    Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wpłacenie wadium oraz złożenie oferty zgodnej z regulaminem konkursu w terminie do dnia 29.05.2026 r. do godziny 15.00, w dwóch egzemplarzach: jeden egzemplarz należy kierować do Biura Syndyka Anna Malek, ul. 5 Lipca 44/1, 70-374 Szczecin, drugi do Sędziego Komisarza na adres Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum XII Wydział Gospodarczy, ul. Narutowicza 19, 70-231 Szczecin (decyduje data wpływu).

    Szczegółowe warunki konkursu oraz sprzedaży zawarte są w regulaminie konkursu.

    Dodatkowe informacje można uzyskać poprzez e-mail: tworek@kancelariaszczecin.eu.

    Lokalizacja:

    • Kraj: Polska
    • Wojewodztwo: Zachodniopomorskie
    • Powiat: Kamieński (pow.)
    • Gmina miejsko-wiejska: Wolin (gm.)
    • Miejscowosc: Wolin
    • Ulica: Mieszka I

    (ref. A1541983925)

    Корзина 0