1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Поморские
  4. Гдыня
  5. Орлово

Dom, Gdynia, Orłowo, 448 m²

#товара: 18463227486

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 448 m²

Полезная площадь 448 m²

Площадь участка 405 m²

Рынок вторично

Количество комнат Двадцать четыре

Год постройки Одна тысяча девятьсот тридцать восемь

Тип установки близнец

Количество этажей здания Четыре

Стройматериал кирпич

Отопление газовые

Дополнительная информация меблированный

Цена за м2 10022.32 zł

Форма собственности собственность

Подъездная дорога асфальт или бетон

Забор металл / кованые

газ

интернет

ток

вода

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Gdynia, Orłowo, 448 m²

    Ogłoszeniodawca: AGhouse NIERUCHOMOŚCI s.c.

    Kontakt: Karol Słomczewski

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: Własność
    • Dostępne od: 2026-03-30
    • Tytuł ogłoszenia: Dochodowa kamienica | Gdynia Orłowo
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: AG488861
    • Ulica: Jesionowa
    • Pow. działki: 405.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 448.00 m²
    • Liczba pięter: 4
    • Pokoje: 24
    • Liczba łazienek: 8
    • Umeblowane: Tak
    • Typ rynku: Wtórny

    Budynek

    • Rok budowy: 1938

• ogrodzenie (metalowe/kute)

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta - Gdynia Orłowo. Dochodowa kamienica z 1938 roku, oferująca kilkanaście niezależnych jednostek najmu i stabilny przychód od pierwszego dnia. Idealna zarówno pod wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy, a także jako gotowy biznes.

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI

    Cena: 4 490 000 zł (ok. 10 022 zł/m²)

    Dochód netto: ok. 30 000 - 35 000 zł miesięcznie

    4 odrębne księgi wieczyste - elastyczność inwestycyjna

    Kilka-kilkanaście jednostek najmu (mieszkania, studia, pokoje)

    Możliwość przejęcia najemców - ciągłość dochodu

    Nowe instalacje + piec gazowy (2025)

    Budynek ocieplony, niskie koszty utrzymania

    Możliwość instalacji fotowoltaiki

    Parking + ogródek

    Topowa lokalizacja blisko morza i SKM

    MIESZKANIA I UKŁAD

    Powierzchnia całkowita: 448 m² + budynek gospodarczy 40 m²

    Działka: 405 m²

    Liczba pokoi: 24

    4 niezależne mieszkania (z KW):

    Parter:

    41,2 m² - salon z aneksem + sypialnia

    41,7 m² - dwa niezależne studia (jedno z tarasem 16 m²)

    1 piętro - 78,6 m²:

    3 pokoje, kuchnia, 2 balkony

    służbówka z osobnym wejściem

    2 piętro - 84,1 m²:

    3 pokoje, kuchnia, 2 balkony

    2-pokojowa służbówka

    Dodatkowo:

    Piwnica (66 m²): lokale, pokoje, pralnia, magazyny

    Poddasze (96 m²): 6 pokoi + aneks + łazienka

    Budynek gospodarczy (40 m²): 2 niezależne mieszkania

    Łącznie: gotowy produkt inwestycyjny z wieloma źródłami dochodu

    BUDYNEK

    Kamienica bliźniacza, 4 kondygnacje

    Rok budowy: 1938 (rozbudowa do 2000 r.)

    Stan: bardzo dobry, gotowy do wynajmu

    Wszystkie lokale umeblowane i wyposażone

    Ogrzewanie gazowe (obejmuje również budynek gospodarczy)

    Okna PCV, jasne i słoneczne wnętrza

    Przestronna klatka schodowa

    LOKALIZACJA - ORŁOWO