1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Любуске
  4. Пов. Жарский

Dom, Żary, Żarski, 120 m²

#товара: 18469734342

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 120 м2

Полезная площадь 120 м2

Площадь участка 576 m²

Рынок вторично

Количество комнат Четыре

Год постройки Одна тысяча девятьсот тридцать

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Два

Стройматериал кирпич

Состояние здания для ремонта

Отопление газовые

Цена за м2 4916.67 zł

Форма собственности собственность

Канализация городской

Подъездная дорога асфальт или бетон

Дополнительная площадь подвал

Забор другие

СМИ газ

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Żary, Żarski, 120 m²

    Ogłoszeniodawca: MAR-MI NIERUCHOMOŚCI

    Kontakt: Maciej Majewski

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: WŁASNOŚĆ
    • Tytuł ogłoszenia: Dom na sprzedaż | 4 pokoje | działka 576m2
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 623/4280/ODS
    • Ulica: Pomorska
    • Pow. działki: 576.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 120.00 m²
    • Liczba pięter: 2
    • Pokoje: 4
    • Liczba łazienek: 2
    • Typ rynku: Wtórny

    Budynek

    • Rok budowy: 1930

• ogrodzenie (inne)

    Wakacyjna promocja w cenie 590 000zł.

    Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy ul. Pomorskiej w Żarach.

    Szczegóły nieruchomości:

    Parter (około 60m2) - salon, sypialnia, kuchnia ze spiżarką, łazienka, przedpokój.

    Piętro (około 60m2) - dwie sypialnie z podstryszkami, łazienka, przedpokój.

    Piwnica - pod całą powierzchnia, sucha, z oknami.

    Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja.

    Działka - powierzchnia 576m2, budynek gospodarczy z garażem przy budynku, murowana altana.

    Ogród - drzewa owocowe, nasadzenia roślin ozdobnych.

    Dom do remontu. Istnieje możliwość wyodrębniona dwóch, niezależnych lokali.

    Atrakcyjna lokalizacja.

    Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

    Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)

    Lokalizacja:

    • Kraj: Polska
    • Wojewodztwo: Lubuskie
    • Powiat: Żarski (pow.)
    • Miejscowosc: Żary
    • Ulica: Pomorska

    (ref. A1542039911)

    Корзина 0