1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Любуске
  4. Pow. krośnieński

Dom, Krośnieński, 108 m²

#товара: 18479285397

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 108 м2

Полезная площадь 108 м2

Площадь участка 15 м2

Рынок первоначальный

Количество комнат Три

Тип установки другой

Стройматериал дерево

Состояние здания для отделки

Цена за м2 4212.96 zł

Форма собственности собственность

Ванная комната и туалет раз

Дополнительная площадь терраса

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Krośnieński, 108 m²

    Ogłoszeniodawca: INTER-STYL

    Kontakt: INTER-STYL

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: własność
    • Tytuł ogłoszenia: Domek jednorodzinny stan deweloperski DOM TYMEK 108M2
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 999986
    • Pow. działki: 15.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 108.00 m²
    • Pokoje: 3
    • Liczba łazienek: 2
    • Liczba sypialni: 3
    • Czy łazienka z WC: Razem
    • Typ rynku: Pierwotny
    • Taras: Tak

    Budynek

    • Materiał budowlany: drewno
    • Stan budynku: do wykończenia

    Cena: 455 000 zł

    Pow. użytkowa: 108 m2

    Prezentujemy wyjątkowy projekt nowoczesnego domu parterowego o powierzchni 108 m².

    Starannie zaplanowany układ pomieszczeń gwarantuje funkcjonalność, wygodę oraz swobodną przestrzeń do codziennego życia. Dzięki możliwości bezpośredniego wyjścia na ogród ze wszystkich pokoi – projekt Tymek jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących kontakt z naturą.

    Rozkład pomieszczeń:

    Wiatrołap z praktycznym przejściem do kotłowni

    Komfortowa przestrzeń komunikacyjna

    Nowoczesna kuchnia połączona z przestronnym salonem

    Trzy pokoje z bezpośrednim wyjściem na ogród

    Dwie wygodne łazienki

    Główną część domu stanowi otwarty salon bez stropu. Z salonu duże, przesuwne drzwi prowadzą na taras ziemny. Dzięki przestronnym oknom wnętrza domu są pełne naturalnego światła, co dodatkowo podkreśla nowoczesny charakter projektu.

    Salon połączony jest z kuchnią.

    Każdy z trzech pokoi został wyposażony w drzwi balkonowe, które umożliwiają bezpośrednie wyjście do ogrodu. To rozwiązanie pozwala cieszyć się prywatnością i komfortem o każdej porze roku.

    Dom budujemy na wskazanej przez Klienta działce, na terenie całego kraju. Cena dotyczy stanu deweloperskiego, czyli domu przygotowanego do malowania ścian, ułożenia glazury, paneli podłogowych oraz montażu białej armatury.

    Jesteś zainteresowany naszą ofertą, napisz bądź zadzwoń do nas

    Tel. 501 544 170

    mail: domy@op.pl

    Domy budowane przez naszą firmę są solidne i trwałe na długie dziesiątki lat. Do budowy domu używamy wyłącznie materiałów najwyższej jakości, atestowanych. Natomiast drewno z certyfikatem C-24 sprowadzamy z krajów skandynawskich. Koszt ogrzewania takiego domu jest niski, gdyż współczynnik przenikalności ciepła w takiej technologii jest dwa razy mniejszy niż w domach tradycyjnie murowanych. Dużym atutem budowy domów w technologii szkieletowej jest szybki etap jego wybudowania, a co za tym idzie szybsze jego wykończenie wewnętrzne, umeblowanie i przede wszystkim zamieszkanie w swoim wymarzonym domu. Na wszystkie prace wykonane przez nas udzielamy rękojmi.