Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры
Жилплощадь 200 м2
Полезная площадь 200 м2
Площадь участка 6100 м²
Рынок вторично
Количество комнат Пять
Год постройки Одна тысяча девятьсот восемьдесят
Тип установки отдельно стоящий
Количество этажей здания Один
Стройматериал кирпич
Состояние здания для ремонта
Отопление масляные
Цена за м2 2495 zł
Форма собственности собственность
Канализация городской
Подъездная дорога грунтовая (полевая)
Количество 0 штук
Kontakt: Ewelina Haszczyc
✔ LOKALIZACJA:
Dom wolnostojący, parter + piętro zlokalizowany jest w miejscowości Morsko (Powiat Proszowicki, Gmina Koszyce) w bardzo atrakcyjnej, spokojnej, zielonej okolicy.
Miejscowość Morsko zakwalifikowała się w 2025 roku do II etapu konkursu Najpiękniejsza Małopolska Wieś!
Dom z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu szumu drzew i śpiewu ptaków, w II linii zabudowy z własną drogą dojazdową.
Budowany ok. 1980 roku z cegły, działka o pow. 6100 m2 (częściowo ogrodzona), do dyspozycji nowego właściciela garaż oraz dwa budynki gospodarcze.
✔ LOKAL ZAWIERA:
Dom do generalnego remontu.
W skład domu o powierzchni ok 200 m2 wchodzi:
PARTER:
* wiatrołap
* hol
* łazienka
* piwnica w której znajduje się kotłownia (piec olejowy) oraz przejście do garażu
* oddzielna, jasna kuchnia
* pokój 1
* pokój 2 z wyjściem na balkon
PIĘTRO:
*hol z wyjściem na niewielki taras
*łazienka
*pokój 2 - sypialnia z wyjściem na taras o pow. 44 m2
*garderoba
*pokój 3
*pokój 4
*pokój 5
*strych
Dostępne media: woda i kanalizacja miejska na działce (możliwość podłączenia), doprowadzona energia elektryczna, brak gazu.
Nieruchomość stanowi idealne rozwiązanie dla dwóch rodzin, jest bardzo funkcjonalny i ustawny.
✔ KOSZT:
Cena - 499 000 PLN do negocjacji!
Zapraszam na prezentację domu :)
BIURO NIERUCHOMOŚCI LIVINDER
Ewelina Haszczyc
537 114 914
ewelina.haszczyc@livinder.pl
Więcej ofert na stronie Biura Nieruchomości LIVINDER
Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa - Nr Licencji 23466
Chcemy z pasją i oddaniem budować trwałe relacje, kierując się przede wszystkim troską o klientów, którzy nam zaufali.
Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)
(ref. A1541103383)