1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Любуске
  4. Пов. стрелецко-дрезденецкий

Dom, Górki Noteckie, Zwierzyn, Strzelecko drezdenecki, 23 m²

#товара: 18537733068

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 23 м2

Полезная площадь 23 м2

Площадь участка 4180 m²

Рынок вторично

Количество комнат Четыре

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Один

Цена за м2 1777.78 zł

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

Ogłoszeniodawca: Nieruchomości

    Kontakt: Maciej -

    Informacje szczegółowe

    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: TTT-000001496
    • Pow. działki: 4180.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 22.50 m²
    • Liczba pięter: 1
    • Pokoje: 4
    • Typ rynku: Wtórny

    Budynek

    • Materiał budowlany: wolnostojący

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marleny Kaliszan ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na udział wynoszący 1/6 w prawie własności nieruchomość gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi

    1. Przedmiotem sprzedaży jest przysługujący Upadłemu - osobie fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Marlenie Kaliszan udział wynoszący 1/6 w prawie własności nieruchomość gruntowej zabudowanej wolnostojącym budynkiem mieszkalnym oraz trzema budynkami gospodarczymi stanowiąca działki nr ewidencyjnym 257/1, 257/2 oraz 259/6 o łącznej pow. 4180 m2 położonej w Górach Noteckich przy ul. Kurowskiej 8, dla której prowadzona jest księga wieczysta o nr GW1K/00013481/7.

    2. Cena wywoławcza wynosi 40.000,00 zł netto (czterdzieści tysięcy złotych).

    3. Wadium wynosi 4.000,00 zł (cztery tysiące złotych).

    4. Wadium musi być zaksięgowane na rachunku syndyka najpóźniej 17 czerwca 2026r.

    5. Miejscem przeprowadzenia przetargu jest siedziba Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp., ul. Chopina 52 blok 15, sala nr 3.

    6. Termin przetargu ustala się na dzień 19 czerwca 2026 r. godz. 9:00.

    7. Oferty należy składać w Sądzie Rejonowym V Wydział Gospodarczy do dnia 17 czerwca 2026r. do godz. 15:00.

    8. Operat szacunkowy dla nieruchomości oraz regulamin przetargu zostaną udostępnione przez syndyka drogą elektroniczną na zapytanie wysłane na mail m.laluk@kancelaria-laluk.pl.

    Lokalizacja:

    • Kraj: Polska
    • Wojewodztwo: Lubuskie
    • Powiat: Strzelecko-drezdenecki (pow.)
    • Gmina wiejska: Zwierzyn (gm.)
    • Miejscowosc: Górki Noteckie

    (ref. A1541929992)

    Корзина 0