Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры
Жилплощадь 187 м2
Полезная площадь 195 м²
Площадь участка 1500 м2
Рынок вторично
Количество комнат Шесть
Тип установки отдельно стоящий
Количество этажей здания Два
Стройматериал разнообразный
Состояние здания для отделки
Цена за м2 5066.67 zł
Канализация городской
Покрытие крыши галька
Подъездная дорога закаленная
СМИ ток
Количество 0 штук
Kontakt: Rafał Zdunek
|
Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dla ambitnych „Bohaterów domu” lubiących wyzwania i prace budowlane.
Na sprzedaż optymalny dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o powierzchni około 190 m² z 30 m² garażem dwustanowiskowym, położony na dużej zagospodarowanej działce o powierzchni prawie 1500 m².
Parametry budynku:
- powierzchnia domu po podłodze około 190 m²
- powierzchnia garażu: około 30 m²
- powierzchnia działki: 1436 m²
- budynek od 2008 r.
PLUSY Dodatnie nieruchomości:
- zagospodarowany, ogród z wystawą południowo-wschodnią i systemem nawadniającym
- ogrzewanie gruntową pompą ciepła,
- ogrzewanie podłogowe w całym domu
- podłogi wyłożone parkietem egzotycznym
- kominek w salonie
- garaż dwustanowiskowy
- Budynek jest gotowy do przeprowadzenia prac remontowych nadających nowego blasku.
PLUSY ujemne:
- zamieszkanie wymaga czasu z uwagi na konieczność dokończenia i wykonania niezbędnych prac modernizacyjnych
- weryfikacja i ewentualna stabilizacja gruntu.
Proponowana cena 988.000 zł
lub inna atrakcyjna do obu stron.
Zainteresowanych zapraszam na prezentację, tej oryginalnej nieruchomości.
Zakup jak od właściciela, bez kosztów pośrednictwa ,
bez podatku PCC dla osób kupujących swoje pierwsze M!
Pomagamy w uzyskaniu kredytu.
Polecam i zapraszam na prezentację.
Rafał Zdunek
tel. 501 448 449
licencja nr: 27445
Okna: drewniane |
Liczba tarasów: 1 |
Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 50 |
Wymiary działki [m]: 29/37/56/34 |
Zagosp. działki: zagospodarowana |
Kształt działki: wielokąt |
Rodzaj domu: wolnostojący |
Stan wybudowania: Pod klucz |
Typ elewacji: styropian + klej |
Podst. materiał budowlany: cegła, pustak ceramiczny poroterm |
Pokrycie dachu: gont bitumiczny |
Pozwolenie na użytkowanie: tak |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 187 |
Stan budynku: do wykończenia |
Garaż: dwustanowiskowy |
Ogrodzenie działki: częściowo ogrodzona |
Liczba pokoi: 6 |
Wysokość pomieszczeń [m]: 2,6000 |
Liczba sypialni: 5 |
Powierzchnia pokoi [m2]: 28,10; 15,68; 16,55; 15,85; 12,08; 6,67; |
Ściany pokoi: tynk gipsowy, malowane |
Wystawa okien - pokoje : Zach, Wsch, Pd, Pn |
Typ kuchni: jasna z oknem |
Rodzaj kuchni: aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem |
Powierzchnia kuchni [m2]: 11,23 |
Podłoga kuchni: płytki |
Wystawa okien - kuchnia: Zach |
Typ łazienki: do remontu |