1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Любуске
  4. Pow. жаганьски

Dom, Małomice, Małomice, Żagański, 125 m²

#товара: 18554575998

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 125 м2

Полезная площадь 125 м2

Площадь участка 700 м2

Количество комнат Четыре

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Один

Стройматериал кирпич

Цена за м2 2240 zł

Форма собственности собственность

Подъездная дорога закаленная

Парковочное место гараж

ток

телефон

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Małomice, Małomice, Żagański, 125 m²

    Ogłoszeniodawca: WGN Nieruchomości

    Kontakt: Świdziński Marek

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: własność
    • Stan nieruchomości: standard
    • Typ nieruchomości: wolnostojący
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 62630186
    • Ulica: Słowiańska
    • Pow. działki: 700.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 125.00 m²
    • Liczba pięter: 1
    • Liczba poziomów mieszkania: 2
    • Pokoje: 4

    Budynek

    • Materiał budowlany: wolnostojący
    • Materiał budowlany: cegła

    Udogodnienia

    • linia telefoniczna
    • dostęp do drogi (utwardzona)
    • miejsca parkingowe (garaż)

    Małomice, połowa domu 4 pokoje 70 m2, sprzedam, cena 280 000 zł.

    Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości.

    Sprzedam połowę domu w budynku dwurodzinnym z działką i garażem usytuowaną na pierwszym piętrze domu dwurodzinnego.

    W skład części mieszkalnej, której powierzchnia całkowita wynosi około 120 m2, a powierzchnia użytkowa 70 m2 wchodzą:

    - 2 duże pokoje 20 i 16 m2,

    - duża jasna kuchnia,

    - sypialnia zaadoptowana z części poddasza ze skosem

    - łazienka z WC

    - pokój o powierzchni po podłodze 15 m2, zaadoptowany z poddasza ze skosem

    - przedpokoju

    - skrytki zaadoptowanej z poddasza.

    Do mieszkania przynależy strych i piwnica.

    Meble kuchenne wraz z wyposażeniem zostają w cenie nieruchomości. Pozostałe meble są częścią do uzgodnienia. Dom jest częściowo podpiwniczony. Budynek posadowiony jest na 7 arowej działce, na której dodatkowo znajduje się garaż, wiata i pomieszczenie gospodarcze zaadoptowane na letnią kuchnię.

    Jest możliwość kupienia również sąsiadującej działki budowlanej o powierzchni 886 m2. Działka graniczy ze sprzedawaną nieruchomością.

    Nieruchomość położona jest w dobrym miejscu. Obok cisza i spokój.

    Jest możliwość kupienia dwóch nieruchomości w dobrej cenie na której można prowadzić działalność gospodarczą lub wybudować dom bądź zaadoptować na mieszkanie. Blisko do urzędu miasta, marketu i szkoły.

    Więcej informacji udzielę telefonicznie i w czasie prezentacji.

    Największe atuty nieruchomości:

    - cena do negocjacji,

    - mieszkanie bezczynszowe z działką i garażem,