Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры
Жилплощадь 153 m²
Полезная площадь 274 м²
Площадь участка 57400 m²
Дополнительная информация меблированный
Цена за м2 7290.3 zł
терраса
Количество 0 штук
Kontakt: mgr inż. Waldemar Świnka
Szukasz miejsca, które łączy komfort życia z przestrzenią, naturą i prywatnością? Ta nieruchomość to coś więcej niż dom – to styl życia.
NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
Lokalizacja: Drążeń 15A, gm. Krzymów (tylko 2 km od Krzymowa)
Cena: 1 999 000 PLN
Powierzchnia całkowita budynków: 274,20 m²
Powierzchnia użytkowa domu: ok. 152,66 m²
Działka: aż 5,74 ha
Cena za m²: 7 290 zł
DOM – PRZESTRZEŃ DLA RODZINY I KOMFORTU
Wolnostojący dom z 2010 roku oferuje aż 7 pokoi, co czyni go idealnym wyborem dla dużej rodziny lub osób pracujących zdalnie.
Układ pomieszczeń:
Parter: wiatrołap, korytarz, 3 pokoje, salon z aneksem kuchennym, schowek, WC, łazienka
Poddasze: 3 pokoje, łazienka, garderoba
Salon z aneksem kuchennym – serce domu, z możliwością montażu kominka, który stworzy wyjątkowy klimat.
Jasne, ustawne wnętrza dają ogromne możliwości aranżacyjne.
SOLIDNA KONSTRUKCJA
budynek z pustaka i cegły (2010 r.)
strop żelbetowy, mur dwuwarstwowy
ocieplenie styropianem
dach drewniany pokryty blachodachówką
okna PCV z roletami zewnętrznymi
instalacja elektryczna miedziana
OGRZEWANIE
centralne ogrzewanie gazowe (gaz z własnej butli)
grzejniki stalowe
DZIAŁKA – PRAWDZIWA PERŁA
To, co wyróżnia tę ofertę, to imponujący teren 5,74 ha:
częściowo zalesiona działka
dwa duże stawy – idealne do wędkowania lub rekreacji
przestrzeń idealna pod stadninę, hodowlę alpak lub agroturystykę
kostka brukowa, trawniki, żywopłoty
ogrodzenie + brama
DODATKOWE ZABUDOWANIA
Chata biesiadna – idealna na spotkania rodzinne i przyjęcia
Budynek wolnostojący (72,49 m²): garaż + mały apartament dla gości
Piwnica – świetna jako winiarnia
DOJAZD
Bezpośredni dostęp do drogi gruntowej.
DLACZEGO WARTO?
To nie jest zwykła nieruchomość – to miejsce z potencjałem:
✔ prywatność i cisza
✔ ogromna przestrzeń
✔ własne stawy
✔ możliwość prowadzenia działalności (agroturystyka, hodowla)
✔ gotowa infrastruktura dla gości