1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Małopolskie
  4. Пов. мысленицкий

Dom, Zawada, Myślenice, Myślenicki, 366 m²

#товара: 18580430277

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 191 м²

Полезная площадь 366 m²

Площадь участка 4651 m²

Рынок вторично

Количество комнат Пять

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Два

Цена за м2 1368.85 zł

Форма собственности udział

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Zawada, Myślenice, Myślenicki, 366 m²

    Ogłoszeniodawca: Administer Polska

    Kontakt: Biuro syndyka Sylwestra Zięciaka w Krakowie

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: udział
    • Tytuł ogłoszenia: Syndyk sprzeda udział w domu z użytkowym poddaszem
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 341
    • Pow. działki: 4651.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 366.00 m²
    • Liczba pięter: 2
    • Pokoje: 5
    • Typ rynku: Wtórny

    Budynek

    • Materiał budowlany: wolnostojący
    • Stan budynku: bardzo dobry

    Syndyk masy upadłości Mariusza Góreckiego, osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, zaprasza do składania ofert na zakup udziału wynoszącego 1/2 części w prawie własności nieruchomości gruntowej, składającej się z działki numer 601, o powierzchni 4651 m2, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z wbudowanym garażem oraz wolnostojącym budynkiem gospodarczo-usługowym, położonej w miejscowości Zawada nr 259, gmina Myślenice, województwo małopolskie, dla której Sąd Rejonowy w Myślenicach IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KR1Y/00015666/5, za cenę 501.000,00 zł brutto, co stanowi 75% wartości wynikającej z oszacowania.

    Warunki sprzedaży:

    1) złożenie pisemnej oferty, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Oferta na zakup domu w trybie z wolnej ręki dot. M. Górecki, sygn. akt KR1S/GUp/87/2023 – NIE OTWIERAĆ”, osobiście w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Krakowie przy ul. Smoleńsk 21/4, 31-108 Kraków lub za pośrednictwem poczty najpóźniej do 08.06.2026 r. do godz. 16.00, która powinna zawierać dane i dokumenty określone w Regulaminie.

    2) dołączenie do oferty oświadczeń określonych w Regulaminie.

    3) wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej najpóźniej do 08.06.2026 r. na rachunek bankowy o nr. 39 1050 1445 1000 0097 3047 8683.

    Otwarcie i rozpoznanie ofert odbędą się 09.06.2026 r. o godz. 11.00 w Kancelarii Doradcy Restrukturyzacyjnego w Krakowie. Z oszacowaniem przedmiotu sprzedaży oraz Regulaminem można zapoznać się po uprzednim uzgodnieniu terminu (tel. 12 446 78 15) od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 16:00 oraz na stronie internetowej w w w . z i e c i a k . c o m . p l.

    Lokalizacja:

    • Kraj: Polska
    • Wojewodztwo: Małopolskie
    • Powiat: Myślenicki (pow.)
    • Gmina miejsko-wiejska: Myślenice (gm.)
    • Miejscowosc: Zawada

    (ref. A1540340205)

    Корзина 0