Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры
Жилплощадь 106 м2
Полезная площадь 146 m²
Площадь участка 469 m²
Рынок вторично
Количество комнат Шесть
Год постройки Одна тысяча девятьсот семьдесят два
Тип установки близнец
Количество этажей здания Один
Стройматериал кирпич
Отопление угольные
Цена за м2 3972.6 zł
подвал
Количество 0 штук
Kontakt: Dagmara DESTINO
Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m2 (mieszkalnej 106 m2) na osiedlu Majków w Kaliszu. Budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, dwukondygnacyjny, podpiwniczony, powstał w latach siedemdziesiątych. Na działce o powierzchni użytkowej 469 m2 znajduje się jeszcze garaż z pomieszczeniem gospodarczym o powierzchni użytkowej 30 m2. Układ domu: parter - dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój; piętro - cztery pokoje, przedpokój. Wysokość pomieszczeń ok. 2.64 m. Nieruchomość zadbana, z dużym potencjałem (z przeznaczeniem do remontu). Okolica spokojna, zielona. W sąsiedztwie sklep spożywczy, piekarnia, miejska sieć komunikacyjna. Wokół domu zagospodarowany ogród. Działka w całości ogrodzona. Zachęcam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.
Cena nieruchomości 580.000 zł
Gorąco polecam!
Dagmara 501 68 48 17
Jednorazowa prowizja dla biura wg aktualnego cennika. Licencja 16070 Dagmara Jeżyk. Zapraszamy również na bezpłatną konsultację z Naszym Ekspertem Finansowym. Opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
(ref. A1539255953)