1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Великопольское
  4. Калиш

Dom, Kalisz, Chmielnik, 130 m²

#товара: 17543840807

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 130 м2

Полезная площадь 130 м2

Площадь участка 330 м2

Отопление газовые

Цена за м2 5923.08 zł

сад

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Kalisz, Chmielnik, 130 m²

    Ogłoszeniodawca: DESTINO Nieruchomości

    Kontakt: Dagmara DESTINO

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: własność
    • Dostępne od: 2025-08-01
    • Tytuł ogłoszenia: nowy dom 130 m2, osiedle Chmielnik, 770.000 zł
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 300/D/SD
    • Pow. działki: 330.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 130.00 m²
    • Liczba pięter: 1
    • Liczba poziomów mieszkania: 2
    • Pokoje: 4
    • Liczba łazienek: 2
    • Liczba sypialni: 3
    • Czy łazienka z WC: Razem
    • Typ rynku: Pierwotny
    • Czy przy mieszkaniu jest ogródek: Tak
    • Powierzchnia ogródka: 330.00 m²

    Budynek

    • Rok budowy: 2025

• miejsca parkingowe (garaż)

    Na sprzedaż nowy dom typu szeregowiec o powierzchni użytkowej 130 m2 na osiedlu Chmielnik w Kaliszu. Budynek dwukondygnacyjny, z garażem w bryle budynku, z przewidzianym terminem oddania do użytkowania na drugą połowię 2025 roku. Działka 330 m2, częściowo ogrodzona.

    Układ budynku:

    - parter: przestronny salon z aneksem kuchennym (ok. 46m2), wc (3 m2), wiatrołap, garaż (18 m2);

    - piętro: trzy pokoje (od 11 do 13 metrów), łazienka (5,5 m2), garderoba, korytarz.

    Budynek ogrzewany centralnie - piec gazowy (podłogówka). Wszystkie media miejskie. Lokalizacja jest niebywałym atutem nieruchomości, kameralne osiedle, w sąsiedztwie jedynie jednorodzinne domy mieszkalne i tereny zielone.

    Zachęcamy do zapoznania się z tym ujmującym domem.

    Cena 770.000 zł

    Gorąco polecam!