1. Недвижимость
  2. Дома на продажу
  3. Любуске
  4. Pow. жаганьски

Dom, Iłowa, Iłowa, Żagański, 129 m²

#товара: 18416192215

Все товары продавца: morizon_RE

Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры

Жилплощадь 129 м2

Полезная площадь 129 м2

Площадь участка 2501 m²

Рынок вторично

Количество комнат Четыре

Год постройки Одна тысяча девятьсот тридцать восемь

Тип установки отдельно стоящий

Количество этажей здания Один

Стройматериал кирпич

Отопление каминные

Цена за м2 2790.7 zł

Форма собственности собственность

Подъездная дорога асфальт или бетон

Дополнительная площадь сад

Забор бетонные

ток

вода

Количество 0 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    Dom, Iłowa, Iłowa, Żagański, 129 m²

    Ogłoszeniodawca: Park Home

    Kontakt: Natalia Zięcik

    Informacje szczegółowe

    • Forma własności: Własność
    • Dostępne od: 2026-03-13
    • Tytuł ogłoszenia: Klimatyczny dom z dużą działką – Czerna
    • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 885968
    • Pow. działki: 2501.00 m²
    • Powierzchnia użytkowa: 129.00 m²
    • Liczba pięter: 1
    • Pokoje: 4
    • Liczba łazienek: 1
    • Liczba sypialni: 3
    • Typ rynku: Wtórny
    • Czy przy mieszkaniu jest ogródek: Tak

    Budynek

    • Rok budowy: 1938

• ogrodzenie (betonowe)

    Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze

    Klimatyczny dom z dużą działką - Czerna koło Żagań | 360 000 zł

    Na sprzedaż dom z charakterem i duszą, położony w spokojnej miejscowości Czerna, zaledwie kilka minut od Żagań. To idealne miejsce dla osób, które marzą o własnej przestrzeni, ciszy i życiu blisko natury.

    Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 0,2501 ha (2501 m²), która daje ogromne możliwości - piękny ogród, miejsce na rekreację, plac zabaw, altanę, a nawet dodatkową zabudowę.

    Najważniejsze atuty nieruchomości

    • Cena: 360 000 zł

    • duża działka 2501 m²

    • dom o powierzchni około 129 m²

    • 4 pokoje

    • kuchnia

    • łazienka

    • garderoba

    • kotłownia

    • spokojna, zielona okolica

    • szybki dojazd do Żagania

    Dom ma niepowtarzalny klimat i daje poczucie prawdziwego, rodzinnego miejsca. To świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć swój wymarzony dom z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie mieć blisko do miasta.

    Duża działka zapewnia prywatność i przestrzeń, której coraz trudniej szukać w nowych inwestycjach.

    Jeśli szukasz domu z potencjałem, dużą działką i wyjątkową atmosferą - ta oferta jest właśnie dla Ciebie

    W trosce o najwyższą jakość obsługi oraz bezpieczeństwo Klientów przed prezentacją wymagana jest wizyta w biurze celem podpisania dokumentów dotyczących prezentacji nieruchomości.

    ---

    Potrzebujesz finansowania zakupu?

    Park Home oferuje kompleksową obsługę klienta. Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych pomogą bezpłatnie w załatwieniu wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu.