Счет-фактура Не я выставляю счета-фактуры
Жилплощадь 82 m²
Полезная площадь 106 м2
Площадь участка 857 m²
Рынок вторично
Количество комнат Три
Год постройки Две тысячи четырнадцать
Тип установки дачный
Количество этажей здания Один
Стройматериал дерево
Отопление электрические
Цена за м2 3289.47 zł
Форма собственности собственность
Канализация городской
Подъездная дорога закаленная
Парковочное место гараж
Забор сетка
сад
терраса
Количество 0 штук
Kontakt: Patrycja Kisielewicz
Jeśli szukasz całorocznego domu, w którym od pierwszych minut czuć spokój, ta nieruchomość w Sosnowicy przy ul. Polnej może być dokładnie tym miejscem. Drewniana konstrukcja daje przyjemny mikroklimat, kominek buduje klimat wnętrza, a zielone otoczenie pozwala naprawdę zwolnić.
Dom całoroczny o powierzchni 82 m² położony jest na działce 857 m². Na posesji znajduje się również drugi budynek drewniany 43 m².
Najważniejsze informacje:
Cena: 350 000 zł
Lokalizacja: Sosnowica, ul. Polna (woj. lubelskie, powiat parczewski)
Powierzchnia domu: 82 m²
Powierzchnia działki: 857 m²
Dodatkowy budynek: 43 m²
Rok budowy: 2014
Wykonawca: Talbud
Dach: blacha
Dojazd: droga utwardzona
Działka ogrodzona: ogrodzenie pełne + siatka
Wjazd i ścieżki: kostka brukowa
Układ domu (82 m²):
Parter:
Przestronny salon z klimatycznym kominkiem
Kuchnia
Łazienka
Piętro:
Dwie sypialnie
Taras - powierzchnia: 13,4 m²
umeblowanie tarasu
Drugi budynek na działce (43 m²):
W budynku wydzielono:
Garaż
Pomieszczenie gospodarcze
Dodatkową sypialnię
To praktyczne rozwiązanie, gdy potrzebujesz osobnej przestrzeni do przechowywania, pracy, rekreacji albo jako niezależne zaplecze przy pobytach gości.
Media:
Prąd
Woda: sieć
Kanalizacja: sieć
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w Sosnowicy przy ul. Polnej, w spokojnej, zielonej okolicy. W najbliższej odległości znajdują się:
Centrum miejscowości z dostępem do sklepów, apteki i podstawowych usług
Lokalne punkty gastronomiczne
Stawy rybne i tereny rekreacyjne
Jezioro Sumin oraz inne okoliczne akweny
Poleski Park Narodowy z licznymi trasami spacerowymi i rowerowymi
Podsumowanie Dom z drewnianym klimatem, działka 857 m², taras 13,4 m², drugi budynek 43 m² i kompletne wyposażenie w cenie. Jeśli zależy Ci na ciszy, zieleni i miejscu gotowym do korzystania od razu, zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.