1. Автомобили
  2. Автозапчасти
  3. Топливная система
  4. Прочие

Насос ad BLUE AdBlue SCANIA R EURO 5 0444010035



#товара: 9212896034

Все товары продавца: tenderWM

Состояние Бывший в употреблении

Счет-фактура Я выставляю счет-фактуру НДС

Производитель части Другой (Тендер)

Тип автомобиля Грузовые автомобили

Тип двигателя Дизель

Количество 1 штук

  • Количество

  • Проблемы? Сомнения? Вопросы? Задайте вопрос!

    POMPA AD BLUE SCANIA E EURO 5 2013R

    Proszę przeczytać tekst pod nr części zanim podejmiecie Państwo decyzje o naprawie systemu AD BLUE

     

    Niedawno telewizja ZDF zrobiła reportaż jak Wschodnia Europa zatruwa Niemcy .

    W tym filmie pokazali jak na autostradzie będą podczas jazdy sprawdzać samochody

    które maja założony emulator Ad Blue

    https://www.zdf.de/dokumentation/zdfzoom/zdfzoom-die-luege-vom-sauberen-lkw-100.html

     

    Wszystkie pompy możemy sprawdzić mechanicznie i elektronicznie na stanowisku.

    Pierwsza diagnozę elektroniczną zalecamy wykonać na samochodzie w najbliższym serwisie lub u nas. Daje nam to pełny obraz działania układu a nie tylko pompy.

      

    POMPA PO REGENERACJI ZA ZDANIEM STAREJ.

    Nr katalogowy 0444010035

    Nr handlowy 1884220

    CENA BRUTTO

     

     

    Specjalizujemy się w naprawach systemu Ad Blue od 3 lat. Możemy powiedzieć że stosowana przez nas profilaktyka przeglądu tego systemu przed sezonem zimowym tj. wymiana filtrów , sprawdzenie systemu ogrzewania i sprawdzenie jakości stosowanego płynu Ad Blue znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo późniejszych usterek.

    Coraz częściej klienci pytają nas jak wyłączyć ten system , żeby nie działał i założyć coś co będzie „oszukiwało” na wyświetlaczu że system jest sprawny. Poniżej przedstawiamy konsekwencje jakie mogą nastąpić w krótkim czasie:

     

    - po pół roku od odłączenia systemu przez firmy które to oferują, nikt nie wspomina że nie następuje oczyszczanie katalizatora z sadzy i znowu pojawia się spadek mocy i zwiększone spalanie w samochodzie.

     

    - po roku jeżeli nadal nie działa system , pojawi się ciśnienie między tłumikiem, a turbiną . Co w skrajnym przypadku spowoduje uszkodzenie turbiny, wyciek oleju do tłumika i zapalenie się tłumika wewnątrz. Tutaj jest link do zdjęcia http://www.youtube.com/watch?v=NiwZ3xiKUss  co się stało z tłumikiem.

     

    W takim przypadku mamy do wymiany : Tłumik , turbinę , cały system Ad Blue , koszty holowania i możliwość zapalenia się pojazdu. Koszt od 30 tys. w górę . Jeżeli ktoś dojdzie do prawdziwej przyczyny dlaczego ten samochód się zapalił, nie sądzimy że ubezpieczenie wypłaci odszkodowanie. Takie przypadki może znacie Państwo jak zapalały się podstawy osuszacza w Volvo FH i w autobusach Komunikacji Miejskiej.

     

    - narażacie się Państwo na kontrolę BAG , która sprawdza działanie takiego systemu. W przypadku wykrycia usterki w komputerze jest zapisana ilość dni od kiedy system nie działa i nakłada karę taką jak by samochód nie posiadał normy EURO 5 . Następnie liczy przebieg i ustala karę. Nie ważne jest dla nich czy samochód w tym czasie jeździł na terenie Niemiec czy Polski.

     

    - kontrola BAG w przypadku wykrycia „oszukania „ tego systemu nakłada karę jak za przestępstwo od 10 – 15 tys. Euro , a samochód traktuje jako niesprawny z adnotacją że nie posiada normy Euro 5 . W tej chwili znamy już takie 2 przypadki.

     

    - oczywiście Państwo zostaniecie zapewnieni, że całkowicie jest nie wykrywalne użycie emulatora Ad Blue . Poniżej przedstawiamy dwa przykładowe filmy jak bez testera i wiedzy technicznej każdy może sprawdzić działanie poprawne tego systemu. Zasada jest taka sama w każdej marce pojazdu.

    http://www.youtube.com/watch?v=0fA4EtZl9ek

     

    http://www.youtube.com/watch?v=0ycl5k6SLEQ

     

    - obecnie ITD w Polsce przygotowuje się do sprawdzania prawidłowego działania takich systemów. Z pewnością otrzymają szkolenie z BAG

     

    Informacje które podaliśmy są odpowiedzią na najczęstsze pytania które nam zadajecie . Warto się z nimi zapoznać i zastanowić na ile jest tanie usuwanie tego systemu.

     

    Корзина 0